To wydarzenie już się skończyło. Zapraszamy na inne ciekawe wydarzenia.
  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
  BILET DIAMOND
już niedostępne 1 843,77 zł -
  BILET PLATINIUM
już niedostępne 736,77 zł -
  BILET ONLINE Dostęp online do seminarium (webinar z możliwością komentarzy i zadawania pytań) lub do nagrania video z eventu
już niedostępne 121,77 zł -
  BILET PLATINIUM
już niedostępne 736,77 zł -
  BILET PLATINIUM
już niedostępne 736,77 zł -
  BILET SILVER
już niedostępne 293,97 zł -
  BILET PROMO
już niedostępne 293,97 zł -

11 kwietnia 2014 r. w Warszawie w Centrum EXPO XXI  będziecie mieli Państwo okazję spotkać się z bardzo wyjątkowymi i inspirującymi gośćmi. Oto oni:


 


Jacek Walkiewicz Wg uczestników szkoleń: charyzmatyczny i motywujący trener, mówca i mentor. Ceniony za  szeroką wiedzę merytoryczną oraz  inspirujący, ciekawy, energetyzujący, pełen humoru i narracyjny  styl prowadzenia spotkań i szkoleń.

Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce.

Od 1993 roku autor szkoleń dla ponad 200 firm i korporacji, w których wzięło udział ponad 35000 słuchaczy. Wyklad na TEDxWSB "Pełna MOC możliwości" w ciągu tygodnia miał 85000 odsłon ( aktualnie po 2 miesiącach ponad 450000 odsłon ).

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ( 1987 ).

W latach 1990-2003 tworzył i zarządzał działem reklamy Gazety Wyborczej. Od 2003 roku aktywnie działający na rynku szkoleń. W  latach 1998-2009  współwłaściciel i prezes zarządu Europejskiego Instytutu Rozwoju Kadr. Autor wielu artykułów i wystąpień na temat: zarządzania przez cele w działach sprzedaży" oraz "ukrytych technik perswazji". Wydał dwukasetowy program audio: " Ukryta perswazja czyli techniki wywierania wpływu w partnerskiej sprzedaży". Okazjonalnie prowadzi wykłady dla studentów SGH i Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Występuje jako ekspert  w prasie, telewizji i radiu.  Autor książki "Pełna MOC życia" i właściciel księgarni "Pełna MOC słów" w Warszawie.

Wiedzę czerpie z własnych doświadczeń osobistych i zawodowych, z udziału w szkoleniach i konferencjach, oraz z podróży odbywanych w różne zakątki świata.

Klienci ( z ostatnich 5 lat ):

Agros, AEGON TUnŻ, Allianz Polska, Altar, Auchan, AXA Ubezpieczenia, Aviva,  Bank Ochrony Środowiska, BIMS Plus, Budimex, Compensa TU, Chanel,  Danske Bank, Deutsche Bank, Dresdner Bank, Diners Club, Credit Agricole Bank, EnviroChemie, ERA/T-Mobile, Ernst&Young, Eurobank, FM Bank, Generali, Goldenegg, Radio ESKA, HAGER,  Ergo Hestia, HDI Gerling,  Hewlett Packard, ING Finanse, Lukas Bank, Metlife Amplico, NBP, PKN ORLEN, Orix Polska, Pramerica Życie, PKO BP, Grupa PRACUJ, Pioneer Investment,  Polkomtel, PLAY, Raiffeisen Bank,  REAL, WARTA, UNIQA, Xelion Doradcy Finansowi
Marcin Prokop (ur. 14 lipca 1977) - polski dziennikarz, osobowość telewizyjna, prowadzący programów rozrywkowych, felietonista, publicysta.

Absolwent IV LO im. A. Mickiewicza w Warszawie. Skończył studia na wydziale finansów i bankowości na Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. W TVN prowadzi najpopularniejsze programy m.in. Dzień Dobry TVN z Dorotą Welmann, Mam Talent, Milion w Minutę, W 2013 roku otrzymał nagrodę Wiktora 2012 w kategorii Osobowość Roku

Kariera zawodowa

Prasa

od 1997 roku: dziennikarz - publicysta m.in. w magazynie Przekrój, Gazeta Wyborcza, Wprost, Glamour (stały felieton) 

1997-1998: Product Manager wytwórni muzycznej Bertelsmann Media BMG Poland 

1998-2000: Dyrektor Marketingu wydawnictwa Machina Press (wydawca magazynów: Machina, Fan Magazyn, Beverly, Miss) 

2000-2002: redaktor naczelny miesięcznika Machina 

2002: Dyrektor Generalny wydawnictwa Machina Press 

2002-2004: szef merytoryczno-tekstowy w tygodniku Gala 

2004-2007: redaktor naczelny miesięcznika Film 

2012: redaktor naczelny tygodnika Przekrój

Telewizja

2001-2003: gospodarz i współautor programów MTV Polska: Polska lista, Select 

2003-2004: gospodarz i współautor programów MTV Classic: Pełna kultura 

2004: juror w programie Idol (Polsat) 

2004-2007: gospodarz i współautor programów TVP2: 

Prokop i panny 

Młode Wilki 

Przebojowe Polki 

Podróże z żartem (wraz z Dorotą Wellman) 

Pytanie na śniadanie (wraz z Dorotą Wellman)

od września 2007: prowadzący program Dzień Dobry TVN (wraz z Dorotą Wellman) 

2008: Clever - widzisz i wiesz (wraz z Dorotą Wellman) 

2008: gospodarz programu Motoszoł w TVN Turbo 

od września 2008: współprowadzący show Mam talent! w TVN (wraz z Szymonem Hołownią) 

2008: gospodarz programu Turbo ring w TVN Turbo 

2009, 2013: gospodarz programu #Automaniak w TVN Turbo 

2011-2012: prowadzący teleturniej Milion w minutę w TVN

Radio

2009-2011: Duży wywiad Radia Zet

Film

2007: Niania jako komentator sportowy (gościnnie) 

2008: 39 i pół jako on sam (gościnnie) 

2008: Renifer Niko ratuje święta jako Renifer Biegun (polski dubbing) 

2009: Naznaczony jako on sam (odc. 12) 

2012: Renifer Niko ratuje brata jako Renifer Biegun (polski dubbing)

Udział w reklamach

2011-2010: Kampania reklamowa Funduszy Europejskich 

2010: Kampania reklamowa napoju energetycznego 5Power 

2013: Kampania reklamowa sieci komórkowej Play 

2013: Kampania reklamowa konkursu "Halls - podejmij wyzwanie"

źródło: Wikipedia
 

 

MAREK SKAŁA - Trener, mówca, coach i właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT — Instytut Szkoleń. Od ponad 20 lat prowadzi szkolenia dla firm z motywacji, przywództwa, negocjacji, PR, technik rozwoju i coachingu. Od 2009 współwłaściciel i Wiceprezes Zarządu Grupy PRC. Jest członkiem Towarzystwa Hipnozy Terapeutycznej i Badań nad Hipnozą, amerykańskiego ASTD oraz International Coach Federation. W 1993 roku uruchamiał i współprowadził pierwsze polskie Studia Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Prowadził gościnnie zajęcia z PR na kilkunastu uczelniach w kraju. Pracuje jako komentator i ekspert z zakresu wizerunku politycznego i kreowania wizerunku w biznesie. Jest dziennikarzem, autorem kilkuset tekstów z zakresu biznesu. Nagrody - m.in. Złote Pióro BCC, PROTON 2011 za edukację w PR. Autor bestsellera Psychologia Zmiany, ponad 25 tys. sprzedanych egzemplarzy, 4 razy na czele listy TOP20.

Mateusz Damięcki (ur. 19 maja 1981 w Warszawie) - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny.

Pochodzi ze znanej, wielopokoleniowej rodziny aktorskiej, z przedwojennymi tradycjami. Jest synem Macieja Damięckiego i Joanny Damięckiej, wnukiem Dobiesława Damięckiego i Ireny Górskiej-Damięckiej oraz bratem Matyldy Damięckiej. Zawód aktora uprawia także jego stryj Damian Damięcki oraz brat stryjeczny Grzegorz.

Absolwent VI Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Reytana w Warszawie. Podczas studiów związany był z Teatrem Nowym. W 2004 ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym samym roku rozpoczął pracę w zespole Teatru Współczesnego, którą zakończył w 2006.

Rozpoznawalność Mateuszowi Damięckiemu przyniosły role aktorskie w takich serialach i filmach jak: Matki, żony i kochanki, Przedwiośnie, Jutro idziemy do kina, Kochaj i tańcz.Kamil Cebulski - przedsiębiorca Człowiek, który swoją przygodę z biznesem rozpoczął w wieku 17 lat, kiedy to założył swoją pierwszą firmę. W wieku 18 lat zatrudnił pierwszego pracownika, a rok później miał ich dziesięciu. W wieku 21 lat wydał książki w których opisał swoją drogę do sukcesu, które stały się bestsellerami. Prasa zaczęła nazywać go najmłodszym milionerem w Polsce. 

W wieku 23 lat założył fundację promującą przedsiębiorczość, a kilka lat później szkołę biznesu ASBIRO, w której wykładają wyłącznie przedsiębiorcy.


Jerzy Zientkowski

Mówca inspiracyjny, coach, mentor i trener. Z blisko 20-letnim doświadczeniem, jest jednym z niewielu mówców-informatyków, którzy potrafią jednocześnie być skuteczni - i zrozumiani. 

Nastawiony na skuteczność, jasność i unikalność przekazu dąży do kontaktu z widownią jako jednego z najważniejszych narzędzi mówcy publicznego. Prowadzi kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji rocznie, dodatkowo coachując wybranych klientów wyższego szczebla zarządzania lub pomagając w przygotowaniu prezentacji w sytuacjach 'podbramkowych'.

Z ponad 17-letnim doświadczeniem w IT, na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował unikatowy zestaw narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z róznymi branżami, różnymi potrzebami klientów, w wielonarodowych środowiskach. 

Praktykując to, co głosi, w 2012/2013 mówił do ponad 3000 osób i przemawiał podczas tak różnych eventów jak TEDx, Spectacular Speaking, Toastmasters Leaderhip Institute i Toastmasters District Conference w Bonn/Cologne, VI Kongres Business Intelligence, V Forum Dyrektorów Działów Prawnych, Festiwal Inspiracji w Warszawie, Edutainment w Krakowie, Katowicach, Łodzi i Poznaniu, GEM CEE i CFO Forum w Pradze, Wyzwania IT, Kariera IT i Kariera Programisty, Systemy dla Przedsiębiorst, Akademia Mentoringu UAM Poznań, Techworld, Contman Forum i Przyszłość IT i Forum Wsparcia IT. W 2012 dotarł do finałów mistrzostw Europy w przemówieniach humorystycznych, w 2013 został Mistrzem Polski w mowach improwizowanych Toastmasters w języku polskim i Wicemistrzem Polski w języku angielskim.

Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce od 2011 roku. Wiceprezes stowarzyszenia, odpowiedzialny za członkostwo, strategię działań i partnerów, organizację konferencji i eventów szkoleniowych. Organizator konferencji Festiwal Inspiracji w 2012 i 2013 roku w Warszawie i Spectacular Speaking w Poznaniu.

W latach 2006-2012 manager działu IT w Raben Polska, ponad sześć lat dbał o ciągłość operacji informatycznych dla blisko 2000 komputerów, 1200 terminali RF i kilkunastu tysięcy przesyłek dziennie w 30 lokalizacjach i trzech spółkach Raben Group na terenie Polski. Kierował i zarządzał pracą blisko 30 specjalistów IT, odpowiedzialnych za stanowiska pracy, sieci lokalne, telekomunikację, systemy CCTV i sieci bezprzewodowe, systemy bezpieczeństwa, aplikacje niekrytyczne, integracje systemów informatycznych z Klientami.

Wcześniej przez blisko dwa lata pracy w Comarch S.A., od 2004 do 2005 zarządzał zespołem programistów i wdrożeniowców na Ukrainie i w Iranie, w telekomunikacji, systemach bilingowych, Revenue Assurance i Fraud/Fault Detection. Od 1998 pracował pisząc oprogramowanie do systemów telewizji przemysłowej w firmie Delta Poznań.

 Ewa Foley - jest cenionym wykładowcą, promotorką pozytywnego życia, trenerem rozwoju osobistego, autorką książek zwanych "trylogią życia":  ZAKOCHAJ SIĘ W ŻYCIU - podręcznik małych i dużych kroków dla poszukującej duszy (także audiobook), POWIEDZ ŻYCIU TAK - poradnik dobrostanu oraz BĄDŹ ANIOŁEM SWOJEGO ŻYCIA - jak oczyszczać i wzmacniać energię życiową (także audiobook) (Wydawnictwo FEERIA www.wydawnictwofeeria.pl). Jest autorką, narratorką i wydawcą popularnych programów audio (CD, mp3) relaksacyjno-motywacyjno-edukacyjnych do samopomocy w wielu dziedzinach życia. W Australii, gdzie mieszkała przez kilkanaście lat, skończyła studia w zakresie medycyny holistycznej. Inne twórcze doświadczenia to: medytacja, psychologia pozytywna, Hatha Joga, NLP, life coaching, hipnoza, Huna, szamanizm. Ewa posiada niezwykłą umiejętność zaszczepiania uczestnikom swoich treningów entuzjazmu, wiary w swoje możliwości i chęci do efektywnego działania. Znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Inspiruje do szukania spełnienia w życiu, pełnego realizowania swojego potencjału, budowania dobrych stosunków międzyludzkich oraz lepszej przyszłości dla następnych pokoleń. Założycielka INSTYTUTU ŚWIADOMEGO ŻYCIA i firmy INSPIRATION SEMINARS INTERNATIONAL (ISI) www.foley.com.pl Organizuje wyprawy świadomych globetrotterów w miejsca mocy na Planecie Ziemia -  strona podróżnicza www.travelest.pl 

Gościem specjalnym wydarzenia będzie:


Wiktorija (Wika) Jermoljewa (ukr. Вікторія Єрмольєва, ur. 2 listopada 1978 w Kijowie) - ukraińska pianistka. Karierę rozpoczęła jako klasyczna pianistka wygrywając kilka międzynarodowych konkursów pianistycznych, później zyskała większą popularność na serwisie youtube jako vkgoeswild, gdzie regularnie zamieszczała wiele utwórów głównie rockowych, zaaranżowanych na fortepian. Po sukcesie odniesionym na serwisie youtube, zaniechała całkowicie karierę klasycznej pianistki.

Po ukończeniu studiów na Akademii Muzycznej im. Czajkowskiego na Ukrainie (2000r), ukończyła podyplomowe studia w Franz Liszt Academy of Music w Budapeszcie, oraz International Piano Academy w Imola we Włoszech. Dalsze naukę kontynuowała na Codarts Academy of Music and Modern Dance w konserwatorium w Rotterdamie.

Od 2006 roku skoncentrowała się na graniu muzyki rockowej, w dużej mierze wykonując ciężkie utwory z gatunku muzyki metalowej. Jej opracowania mają miliony odsłon na serwisie youtube, a liczba subskrybentów kanału przekroczyła 200.000. Wśród opracowanych utworów znajdują się również ścieżki filmowe, których zapisy nutowe nie są powszechnie dostępne.

http://www.youtube.com/watch?v=viP-idrfupc

29 stycznia 2011 roku zagrała swój pierwszy koncert rockowy w Reykjaviku wraz z perkusistą Brianem Viglione.

 
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy przede wszystkim właścicieli firm, menadżerów oraz wszystkich tych, dla których biznes jest czymś więcej niż tylko twardą sprzedażą. 

Warto przyjść, posłuchać i dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi, dlatego na tym evencie nie zabraknie sesji networkingowej.


Agenda :

07.00-09.00 - Networking


09.00-09.15 - Rozpoczęcie eventu, Jerzy Zientkowski, Jacek Walkiewicz, "Vika goes wild"  - "Vika" występ 

09.15-10.00 - Mateusz Damięcki - "Syberia - w 63 dni na koniec świata i z powrotem!"

Pasji się nie wybiera - prawdziwa pasja wybiera Ciebie!

Wyprawa "Mercedes G/Allegro Syberia Expedition 2009" z  Mateuszem Damięckim ,

Mercedes G/Allegro Syberia Expedition 2009 to wyprawa ludzi - tych którzy brali w niej udział oraz tych których uczestnicy spotkali po drodze. Pomysł wyprawy zrodził się z powodu fascynacji Rosją, chęci dotknięcia czegoś odmiennego. Po miesiącach szukania sponsorów i kompletowania ekipy stało się - 16 sierpnia Mercedes G/Allegro Syberia Expedition 2009 ruszyła w pełną przygód podróż by w dwa miesiące pokonać trasę Warszawa-Magadan-Warszawa.  Piękne widoki pozostaną na zdjęciach, a ludzie w  pamięci... Brzmi to banalnie, ale jak wiadomo nie da się mówić o Wschodzie bez patosu. W Rosji  wielkie są nie tylko popiersia Lenina, ale przede wszystkim natura, wyobraźnia człowieka i rozmach jakim pulsuje otaczający człowieka świat. Lecz ekspedycja do Magadanu i z powrotem to nie tylko podróż kołami po drogach i bezdrożach, to przede wszystkich wyprawa wgłąb samego siebie i niezapomniana szkoła przetrwania zarówno dla jednostki jak i całego zespołu.

10.00-10.30 - Michał Maj - "Nowy, lepszy świat - jak wyszedłem ze strefy komfortu i odkryłem swoje lepsze życie?"

Co czuje 20 letni człowiek, który ma marzenia o dalekich podróżach, ale nie ma  odwagi, by ruszyć przed siebie? Michał swoją pierwsza daleką podróż odbył na Alaskę, a ze strachu na pokładzie samolotu zjadł...zatyczki do uszu. Opowie o tym jak udało mu się przełamać lęki, ograniczenia i ruszyć przed siebie spełniając marzenia ze swojej listy. Przez ostatnie 4 lata udało mu się wychylac głowę w kolei transsyberyjskiej, mieszkać w jurcie w Mongolii, jeść ryż w Chinach, jeździć rikszą w Indiach, żółtą taksówką w nowym Jorku i...szusować na nartach na Saharze. 

10.30-11.00 - Ewa Foley - "Pełna Moc Życia z Pasją"

Ewa Foley autorka i propagatorka pozytywnego życia opowie o swoim entuzjastycznym sposobie na pomyślne życie.

"Wierzę, że entuzjazm i pasja to magiczne iskry, które przemieniają pasywne istnienie w aktywne życie. Wierzę, że wszyscy jesteśmy uczniami najlepszego uniwersytetu w galaktyce i mamy sporo szczęścia, że dostaliśmy się do szkoły na Ziemi. Wierzę też, że szczęście nie jest czymś, co się wydarza. Nie jest wynikiem uśmiechu losu ani dziełem przypadku. Nie można go kupić za pieniądze ani uzyskać dzięki władzy. Nie zależy od okoliczności zewnętrznych, ale raczej od ich interpretacji. Szczęście jest stanem istnienia, który wynika z zaangażowania się w życie z pasją!"

Moje zaangażowanie podnosi mój poziom energii.

Moja energia podnosi moją zdolność do działania.

Moje działanie podnosi poziom mojego sukcesu.

Moja sukces podnosi mój poziom zaangażowania.


11.00-11.30 - Przerwa kawowa, Networking


11.30-11.45 - "Vika goes wild"  - "Vika" występ i wywiad z pianistką 

11.45-12.15 - Kamil Cebulski -"Sukces od gracza komputerowego do rektora biznesowej uczelni wyższej - ASBiRO" 

12.15-12.50 - Marcin Prokop - "Jak osiągnąć sukces w mediach?" - przez pryzmat  doświadczeń jednego z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce

Marcin Prokop podczas swojego prelekcji nakreśli jak aktualnie wygląda medialny krajobraz w Polsce. Opowie o tym jaka jest jego definicja sukcesu w mediach, postara się odpowiedzieć na pytanie o czynniki konieczne do osiągnięcia tego celu a także doradzi jak utrzymać się na szczycie. Na przykładzie case study zaprezentuje jakich błędów nie należy popełniać.

12.50-13.30 - Marek Skała - "Jak się zmieniać - skuteczny slalom pomiędzy wściekłością i nawykiem"  

Jeśli chcesz cos zmienić, musisz się wściec! Bez tego emocjonalnego, wyczuwanego w trzewiach startera (taka odwrotność motyli w brzuchu) podzieje się mdło i nijak. A jak już będzie moc, że chcę - potrzebujesz jeszcze wypracować nawyk. By się działo samo, jak mycie zębów o 6.35 - z automatu. I wtedy wygrywasz! Są narzędzia !


13.30-14.30 - Przerwa na lunch, Networking


14.30-14.35 - "Vika goes wild"  - "Vika"  

14.35-16.00  Jacek Walkiewicz - "Pełna MOC możliwości"                                      

Pełna MOC sukcesu czyli po czym poznajemy że go osiągnęliśmy.

Pełna MOC zmian czyli dlaczego warto wierzyć w siebie i wychodzić  ze znanej "sfery komfortu". Po czym poznajemy że odnieśliśmy sukces.

Pełna MOC emocji czyli dlaczego "bez emocjonalne" podejście do biznesu grozi nudą i  szybko prowadzi do rutyny i wypalenia.

Pełna MOC marzeń czyli dlaczego warto kreować śmiałe wizje przyszłości osobistej i zawodowej.


16.00-16.30 - Przerwa na lunch, Networking

 

16.30-18.15  Jacek Walkiewicz - "Pełna MOC możliwości" 

Pełna MOC motywacji czyli "aby zapalać innych samemu trzeba płonąć".  Co pomaga a co przeszkadza w codziennym "podrywaniu się do lotu".  

Pełna MOC odwagi czyli jak rozwijać w sobie gotowość do odważnego działania. Dlaczego jeśli brakuje nam odwagi to inne umiejętności  zaczynają być bez znaczenia. Co to oznacza odwaga w biznesie i w życiu codziennym..

Pełna MOC celów czyli dlaczego trzeba wiedzieć dokąd się zmierza. Jak cele i uważność zwiększają skuteczność zawodową i osobistą.

Pełna MOC odpowiedzialności czyli jak  wyjść z roli "ofiary", której życie się przydarza i podążać drogą skutecznych "zdobywców", którzy  je kreują.

Pełna MOC optymizmu czyli dlaczego dostrzegając szansę i nowe możliwości możemy być bardziej skuteczni i bardziej konkurencyjni.

Pełna MOC cierpliwości czyli dlaczego upór, konsekwencja i regularność pomagają osiągać cele. Cierpliwość jako niezbędny warunek zaangażowania w pracy i w  życiu osobistym.

18.15.-18.30 - Jerzy Zientkowski, Jacek Walkiewicz, "Vika goes wild"  - "Vika", Zakończenie 

 

MIEJSCE: CENTRUM KONFERENCYJNE EXPO XXI

ul. Prądzyńskiego 12/14, Warszawa


BILETY w przedsprzedaży od 3 lutego 2014 r.

BILET DIAMOND 1199zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od I do IIIuprzywilejowany dostęp do miejsc, lunch z strefie VIP z Prelegentami, książka Pełna Moc z autografem Jacka Walkiewicza, dyplom

BILET PLATINIUM 429zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od IV do VII, lunch, dyplom

BILET GOLD - 299 zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET SILVER dla studentów 179zł netto

w cenie: udział w seminarium, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET PROMO 179zł netto

w cenie: udział w seminarium, materiały z seminarium, miejsca w  rzędach od XVII, dyplom


BILETY w przedsprzedaży od 1 marca 2014 r.

BILET DIAMOND 1299zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od I do IIIuprzywilejowany dostęp do miejsc, lunch z strefie VIP z Prelegentami, książka Pełna Moc z autografem Jacka Walkiewicza, dyplom

BILET PLATINIUM 499zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od IV do VII, lunch, dyplom

BILET GOLD - 319 zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET SILVER dla studentów 209zł netto

w cenie: udział w seminarium, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET PROMO 209zł netto

w cenie: udział w seminarium, materiały z seminarium, miejsca w  rzędach od XVII, dyplom


BILETY w przedsprzedaży po 1 kwietnia 2014 r.

BILET DIAMOND 1499zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od I do II, uprzywilejowany dostęp do miejsc, lunch z strefie VIP z Prelegentami, książka Pełna Moc z autografem Jacka Walkiewicza, dyplom

BILET PLATINIUM 599zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od III do VII, lunch, dyplom

BILET GOLD - 369 zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET SILVER dla studentów 239zł netto

w cenie: udział w seminarium,  materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET PROMO 239zł netto

w cenie: udział w seminarium, materiały z seminarium, miejsca w  rzędach od XVII, dyplom


BILETY w przedsprzedaży  9-11 kwietnia 2014 r.

BILET DIAMOND 1699zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od I do II, uprzywilejowany dostęp do miejsc, lunch z strefie VIP z Prelegentami, książka Pełna Moc z autografem Jacka Walkiewicza, dyplom

BILET PLATINIUM 649zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od III do VII, lunch, dyplom

BILET GOLD - 399 zł netto

w cenie: udział w seminarium, przerwy kawowe, materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET SILVER dla studentów 279zł netto

w cenie: udział w seminarium,  materiały z seminarium, miejsca w rzędach od VIII, dyplom

BILET PROMO 279zł netto

w cenie: udział w seminarium, materiały z seminarium, miejsca w  rzędach od XVIII, dyplom

KONTAKT:

Kamil Romel-Sambor

+48 602 899 999,

kromel@360sbc.pl

 

Zobacz również:

szkolenia szkolenia w Warszawie szkolenia Networking wydarzenia Warszawa Jacek Walkiewicz Łukasz Jakóbiak motywacja szkolenia Tomasz Dalach